الکتروپیک بر بلندای افتخار ...

الکتروپیک بر بلندای افتخار....
مفتخریم به استحضار برسانیم جناب آقای مهرداد منصوری مدیر عامل محترم شرکت الکتروپیک در سیزدهمین همایش ملی بزرگان صنعت ساختمان کشور که در30 تیر ماه 1390 در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد به عنوان یکی از ده صنعتگر برتر معرفی و موفق به کسب تندیس افتخار گردیدند.
در این مراسم که با حضور مسئولان و کارشناسان عالی رتبه کشور ،‌ سازمان ها و ادارات ذیربط، متخصصان، دست اندرکاران ساخت و ساز اعم از انبوه سازان، ‌پیمانکاران، مشاوران و تولیدکنندگان مصالح ساختمانی حضور داشتند آقایان دکتر فاطمی (ریاست مرکز آموزش و تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهر سازی) ، مهندس سلطانی (ریاست مرکز آموزش و تحقیقات کانون انبوه سازان) ، دکتر صارمی (معاونت وزارت کشور در امور شهرداری ها) و مهندس قوامی (نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی) سخنرانی نمودند .
هدف از برگزاری این نشست معرفی شرکت های برتر صنعت ساختمان ، ایجاد بستری مناسب جهت شناخت توانمندی ها و نوآوری های موجود در این عرصه و امکان تعامل مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های موفق، جهت بهره مندی ازمنافع مشترک اقتصادی و اعتباری بود.
ضمن اینکه نمایشگاه بزرگی در کنار کنگره برگزار شد که فضای مناسبی را برای عرضه محصولات جدید بوجود آورد.
ضمن تبریک این موفقیت به مدیریت محترم و تمامی همکارانمان ، امیدواریم با تلاش و پشتکار بتوانیم بیش از پیش نام الکتروپیک را بر قله های موفقیت طنین انداز نماییم.
روابط عمومی
/ 0 نظر / 73 بازدید