درباره شرکت تابا الکترونیک

این امر گسترش فضای تولیدی را اقتضا می کرد و با عنایت به آن شرکت اقدام به خرید کارخانه جدیدی در منطقه صنعتی اتحاد واقع در شمال شرق تهران نمود .
تولیدات شرکت در ابتدای امر از طریق سفارش قطعات به داخل یا خارج از کشور صورت میگرفت . ولی اکنون با خرید و نصب ماشین آلات مختلف تمامی قطعات در داخل سازمان تولید میگردند .
شرکت در مراحل بعدی گسترش ، خود را به واحد های طراحی مدارات الکترونیکی و قطعات مکانیکی ، R&D ، قالب سازی ، فلزکاری ، تزریق پلاستیک ، آبکاری ، نقاشی ، مونتاژ خودکار بردهای الکترونیک ، خطوط مونتاژ نقاله ای و سیستم های لحیم کاری مدرن مجهز گردانید .
واحدهــــای قالب سازی و فلـــزکـــاری این شــرکت به سیســــتم های پیشــرفته CAD /CAM مرکب از انواع ماشین های EDM و wirecut و CNC machining center و turret Punch و غیره مجهز می باشند . شرکت تابا الکترونیک متناسب با افزایش تقاضا ، فضای کاری خود را در چندین نوبت گسترش داده بطوریکه در حال حاضر فعالیت خود را در سه محل کاری مختلف با مساحت کلی حدود 8000 متر مربع زمین و حدود 7000 مترمربع سالن تولید انجام میدهد .
محصولات شرکت نیز گسترش قابل ملاحظه یافته و هم اکنون شامل انواع سیستم های صوتی و اکو ، بلندگوهای فضای باز و بسته ، سیستم های Rack صوتی ، انواع درب بازکن صوتی ، تصویری سیاه و سفید و رنگی سیستم های ارتباط داخلی ، سیستم های درب بازکن اینترکام است که تمامادر داخل مجموعه طراحی ، قالب سازی و ساخته می شوند .
کیفیت محصولات تابا موجب گردیده است که خریداران خارجی را نیز به خود جذب نماید . بیش از چند سال است که محصولات این واحد به خارج از کشور صادر میگردند و این واحد برای حفظ بازارهای داخلی و خارجی خود نهایت سعی و دقت را در حفظ کیفیت تولیــدات بعمــــل آورده اســت و هم اکنــون دارای اســـتاندارهای CE و ISO 9001-2000 میباشد .
شرکت تابا الکترونیک که در حال حاضر دارای حدود 300 نفر پرسنل در قسمت های مختلف طراحی و تولید خود میباشد امیدوار است با توجه به حسن نظر و استقبال مشتریان به فعالیت هرچه بیشتر خود در جلب رضایت خریداران محصولات تابا ادامه دهد .

/ 0 نظر / 309 بازدید